SZKODY W OBIEKTACH BUDOWLANYCH na skutek występowania oddziaływań losowych – zalania, pożary, wybuchy, bombardowania itp.

 Rezerwacja zakończona
 
19
Kategoria
Szkolenie
Termin
środa, 15 marzec 2023
Ilość miejsc
80
Miejsca dostępne
61
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15.03.2023r.

ŚRODA

9.00 – 14.00

ON-LINE

SZKODY W OBIEKTACH BUDOWLANYCH na skutek występowania oddziaływań losowych – zalania, pożary, wybuchy, bombardowania itp.

Wykładowca:  dr hab. inż. Dariusz Bajno profesor PBŚ

 

Pracownik Wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Bydgoskiej. Pełni liczne funkcje w stowarzyszeniach naukowo technicznych oraz samorządach zawodowych, min.:

  • z-ca Przewodniczącego Zarządu Oddziału PZITB w Opolu na kadencję 2020-2024 r.
  • członek Komitetu Rzeczoznawstwa Budowlanego i Specjalizacji Zawodowej przy Zarządzie Głównym PZITB
  • od października 2021r. przewodniczący Zespołu Rzeczoznawców przy Zarządzie Oddziału PZITB w Opolu.
  • wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, kwalifikującej i przeprowadzającej egzaminy na uprawnienia budowlane

Posiada uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego w zakresie konstrukcji budowlanych - Centralny Rejestr Rzeczoznawców oraz PZITB w specjalności - Budownictwo ogólne, konstrukcje i ustroje budowlane. Dariusz Bajno jest członkiem Wojewódzkiej Rady Ochrony Zabytków w Opolu, organu opiniodawczego w zakresie ochrony zabytków i opieki nad zabytkami działającego przy Opolskim Wojewódzkim Konserwatorze Zabytków oraz rzeczoznawcą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie opieki nad zabytkami, w dziedzinie: architektura i budownictwo, w specjalności: konstrukcje budowlane i inżynierskie, procesy fizykalne w obiektach zabytkowych

Koszt szkolenia:     170 zł (zw. VAT)

Członkowie ŚlOIIB bezpłatnie

Członkowie PZITB Katowice bezpłatnie

 
 

Terminy

  • środa, 15 marzec 2023